Celá stránka jen o mně.

Helou!

Celé jméno: Vojtěch Láska

Povolání: Studentík

Věk: sladkých 20 let

Znamení: Ryby

Nejoblíbenější země: Ukrajina

Aktuálně jsem: Doma


Jmenuju se Vojtěch Láska a vítám tě na svém blogu. Je to spíš takový menší experiment, který třeba někoho zaujme. Kdyžtak mám aspoň pěkný deník z cest, který ve vzdálené budoucnosti můžu ukázat svým dětem. Nesnáším stereotyp a nerad dělám to co všichni ostatní (až na tenhle blog žejo). Miluju cestování do zemí, které nejsou turistickými trháky a polovina lidí vás varuje, že cestu do takové země určitě nemůžete přežit. A když už, tak vás tam buď znásilní nebo okradou. Cestovní kancelář a dovolená v Hurghadě je pro mě skoro sprosté slovo.
Jsem docela dost introvert, ale snažím se to napravit, fakt. Cestování mi v tom naštěstí dost pomáhá, děkuju ti!


Hrozně rád stopuju. Hrozně rád poznávám nové lidi. Hrozně rád vystupuji ze své komfortní zóny. Mezi mé oblíbené prokrastinační činnosti patří například hodinové hledání výhodných letenek, které nakonec stejně nekoupím, protože nemám čas nebo peníze. Ale co kdyby, víš jak.
Mimo cestování rád fotím. Některé fotky občas stojí i za zhlédnutí, moje největší chyba je ovšem to, že jsem lenoch. Jsem lenoch na to vytahovat zrcadlovku kvůli jednomu snímku. A nosit ji na krku celý den bolí, takže si ten moment nechám pro sebe v hlavě. To jsem ale sobec. Taky rád hraju tenis, ping pong a frisbee ultimate. Mám rád vyjížďky na kole, dokonce jsme jednou chtěli s kámošema jet do Vídně, Bratislavy a zpět do Mladé Boleslavi, přes 1000 kilometrů! No nějak to nevyšlo. Taky se snažím tvořit funkční webovky, tyhle jsem dělal celý sám! Docela to ujde, ne? Tak nic.


A to je asi to nejdůležitější co bys měl před čtením mých skvělých příspěvků vědět. Doufám. Pokud by tě ale přece jenom zajímalo i něco navíc, klidně mi napiš do formuláře níže. Rád ti odpovím!


Tohle je ten formulář.

| Sleduj mě na instagramu